Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Найбільший вибір велопівнів в Україні

Поважний, як півень. Або чому тримач заднього перемикача ламається?

Досвідчені веломайстри та велосипедисти, що багато їздять, добре знайомі з проблематикою тримачів заднього перемикача. Це спеціальний кронштейн на рамі, до якого кріпиться задня перекидка - частіше його іменують велопівнем.


Невелика і відносно дешева деталь є невід'ємною частиною майже будь-якої сучасної моделі велосипеду. Півень виступає у ролі запобіжника, який захищає велосипед від поломки. Занадто різкий ривок, жорстке падіння, випадковий удар перемикача об навколишній предмет під час їзди, аварія - і велопетух бере навантаження на себе та ламається, зберігаючи раму та перемикач швидкостей незайманими.
Буває, що петух виходить з ладу й з інших, не таких очевидних причин.
Адже він виступає своєрідним індикатором стану велосипеду, нагадувачем необхідності вчасного техогляду. Пояснимо чому.
Якщо у велосипеда стерлися зірки, зносився ланцюг і ролики перемикача - то навіть новий якісний гак зруйнується дуже швидко. Чомусь в такому випадку кажуть "велопівень зламався під власною вагою". Ні, він просто вказав, що велосипед потребує термінового техогляду та ремонту.
І, навпаки, в нашій практиці є випадок, коли велосипед проїхав понад 37 тисяч кілометрів з одним велопівнем. Справа в тому, що його господар регулярно проводив техогляд та замінював зношені елементи трансмісії.

Інколи півень ламається невчасно, наприклад, у велопоході. Досвідчені велосипедисти мають запасний у своїй аптечці, бо ця запчастина місця займає мало, а удари (особливо на нерівній місцевості лісу чи гір) приймає добре і є просто необхідним елементом для комфортної та безпечної їзди.
А буває навіть таке, що гак просто гнеться. Більшість майстерень мають спеціальний прилад для вирівнювання велопівнів. Проте, з нашого досвіду, саме на місці колишнього згину запчастина все одно незабаром ламається. Тобто, як аварійний вихід з ситуації це має певний сенс, але особисто ми радимо відразу замінити дефектну деталь.

Отже, як обрати велопівень?

Як і всі запасні частини до велосипеда, велопівні бувають бюджетні та більш якісні. Відрізнити їх між собою дуже просто: на заводських є спеціальне клеймо, яке вказує на його якість та точність виконання. На більш бюджетних такого клейма немає, але в екстреній ситуації навіть такий велопівень може врятувати вашу поїздку.
Також велопівні відрізняються типом кріплення. Одні встановлюються з внутрішньої сторони рами, а інші - із зовнішньої. Ще бувають сендвічі та дропаути, але про це знають здебільшого у майстернях.
Також на велопівнях буває різна кількість монтажних отворів: від одного і більше. І, звичайно, відрізняються вони за матеріалом: сталеві чи алюмінієві.
Як ви зрозуміли, велопівнів буває дуже багато. Адже щороку оновлюються моделі та рами, і так само разом з ними оновлюються гаки. В асортименті нашого магазину більш ніж 900 моделей, і це навіть не половина усього товарного ряду у світі. Описані вище характеристики (матеріал, кількість отворів, тип кріплення і т.д.) - це лише верхівка айсбергу для підбору велопівня саме до конкретного велосипеду.
Проблема з підбором півня виникає не лише у велосипедистів, а навіть у досвідчених майстрів. І це не дивно: декілька міліметрів різниці - і замовлений велопівень або не встановиться, або під час експлуатації повністю пошкодить трансмісію велосипеда. А такий прикрий випадок, погодьтесь, сильно вплине на репутацію майстерні.
Тому, щоб з першого разу замовити “той самий”, пропонуємо онлайн-підбір велопівня.

Для цього потрібно:

  • сфотографувати з обох боків ваш старий велопівень або/та місце кріплення на задньому перемикачі
  • Надіслати фото нам на сайт чи у вайбер
  • Разом з фото повідомити бренд і модель велосипеда

За особистою статистикою, 90% самостійно підібраних півнів просто повертають, бо вони не підходять. Таким чином майстерні втрачають свій та клієнтський час, а також кошти за пересилку, бо півень "катається" дарма поштою. Звернувшись до нас для безкоштовного онлайн-підбору, ви одразу отримаєте саме ту запчастину, яка підійде під ваш унікальний випадок.

Ми витратили 12 років своєї роботи, щоб скласти найбільший каталог в Україні співвідношень півнів і рам. В нас понад 900 різних моделей і професійні майстри, які займаються цим питанням щодня. І вони досі щодня знаходять нові рішення!
Приділіть 5 хвилин свого часу для фотографування та пересилки знімків нам, щоб зрештою скористатися набутим нами досвідом. Ми підібрали вже більше 1000 півнів для велосипедистів та майстерень по всій Україні та навіть за її межами. Послуга підбору абсолютно безкоштовна. Пишіть нам!

Вгору